DW Jaś – Szklarska Poręba

DW Jaś – Szklarska Poręba

Imprezy Okolicznościowe

Dom Wczasowy Jaś

Imprezy Okolicznościowe

Wesela, Komunie, imprezy, przyjęcia...

W naszej, ponad dwudziestoletniej już działalności wyspecjalizowaliśmy się w organizacji imprez integracyjnych, rodzinnych i typowo okolicznościowych.

Na terenie naszego Ośrodka odbywają się od lat imprezy organizowane przez partnerów zewnętrznych, np. Referat Promocji Miasta Szklarska Poręba, imprezy zakładowe – integracyjne, wesela, komunie, imprezy urodzinowe jak również „zloty” rodzinne.

Jesteśmy w stanie zorganizować ognisko dla ponad 150 osób (podczas festynu majowego 2015 gościło u nas niemal 200 wędrowców), imprezy integracyjne z noclegiem dla ok. 80 osób, przyjęcie urodzinowe czy wesele na ponad 100 osób.

Dysponujemy dużym, płaskim terenem zielonym, miejscem na jedno lub kilka ognisk, kompleksowo wyremontowaną w 2014 r. Salą Kominkową, która z powodzeniem służy jako Sala Balowa lub Konferencyjna, zapleczem kuchennym i klimatycznym pubem-pizzerią „Skarbiec Waloński”, który można wynająć na wyłączność podczas np. imprezy urodzinowej. Serwujemy tam prawdziwą pizzę z pieca, regionalne piwa z małych browarów a także doskonałe piwa czeskie.

Współpracujemy z firmami organizującymi spływy pontonowe rzeką Bóbr, turnieje paintball, zjazdy „tyrolką” czy przejażdżki quadami. Na naszych festynach goszczą mistrzowie łucznictwa, rzutem nożami czy strzelania do celu z wiatrówki. Na Państwa życzenie jesteśmy w stanie zorganizować np. turniej łuczniczy podczas dowolnej imprezy lub inne, ciekawe i zabawne zawody (jak choćby wbijanie gwoździ marynarskich na czas czy cięcie pniaka piłą „Twoja-Moja” ).

Współpracujemy także z przewodnikami wycieczek – szlaki turystyczne Szklarskiej Poręby (i nie tylko) nie będą miały przed Państwem tajemnic!

Specjalizujemy się także w zorganizowanych grillach na naszym terenie, na życzenie Państwa imprezę może uświetnić pieczone prosię lub koziołek. Z naszej strony zapewniamy fachową obsługę i przeszkolony personel.

 

Serdecznie zapraszamy do organizacji Państwa wymarzonej imprezy w naszym Ośrodku, dołożymy wszelkich starań, aby dołączyli Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów 🙂

TWOJE NIEZAPOMNIANE WESELE!

Zorganizujemy dla Ciebie najlepszą i najpiękniejszą imprezę okolicznościową.

Chcesz zarezerwować pokój?

Zadzwoń:

lub zarezerwuj online

Do rezerwacji online nie dodajemy wszystkich dostępnych pokoi, jeżeli nie możesz znaleźć wolnego pokoju w naszym systemie – zadzwoń!

Wymagane pola *