DW Jaś – Szklarska Poręba

DW Jaś – Szklarska Poręba

O nas

Dom Wczasowy Jaś

O nas

Spokojna dzielnica, blisko szlaków turystycznych

Tutaj czas płynie wolniej...

Jeżeli cenicie sobie Państwo ciszę, spokój i wypoczynek w otoczeniu górskiej przyrody – to miejsce stworzone jest właśnie dla Państwa.

Aby poznać Szklarską Porębę i dotknąć tutejszej historii należy zacząć tam, gdzie się ona zaczęła.

Dom Wczasowy „Jaś” zlokalizowany jest w najstarszej dzielnicy miasta – Szklarskiej Porębie Dolnej, co pozwala uniknąć hałasu i zgiełku komercyjnej części miasta, a jednocześnie zapewnia dogodny dostęp do miejskich i górskich atrakcji. Otoczony zielenią drzew, na rozstaju malowniczych, pieszych szlaków turystycznych, m.in. Szlaku Walońskiego. Tchnący historią, kuszący pysznymi, domowymi posiłkami, urzekający barem solnym w unikatowym wykonaniu – DW JAŚ oferuje chwile wytchnienia od wielkomiejskiego zgiełku, szybkiego życia, obowiązków i pełnej wyzwań codzienności.

To właśnie tutaj możecie poczuć się Państwo „jak u mamy” – spędzić beztroskie dni na zaplanowanym przez siebie odpoczynku, zjeść prawdziwie domowy, smaczny posiłek przygotowywany w naszej kuchni czy też skorzystać z atrakcji oferowanych przez nas, m.in. wycieczek do pobliskiej Pragi, Skalnego Miasta lub Drezna. Chętnie służymy też radą i pomocą, siądziemy wspólnie z Państwem przy mapie i zaplanujemy wyjście w góry, czy objazdową trasę po okolicy.

Ośrodek nasz prowadzimy „rodzinnie” – cała rodzina zaangażowana jest w stworzenie przyjaznego, ciepłego i unikatowego miejsca wypoczynku dla naszych Gości.

Staramy się, aby ta rodzinna atmosfera udzielała się także Państwu – Gościom, którzy wybiorą nasz ośrodek. U nas żadna prośba nie pozostanie bez odpowiedzi, a każda uwaga Gości jest cenna. Czujemy się zobowiązani i dumni, że od 20 lat wybieracie Państwo właśnie nasz Dom Wczasowy!

Życzymy Państwu, aby każdy odnalazł u nas to, czego szuka najbardziej – spokoju i wytchnienia, prawdziwej, staropolskiej gościnności, chwili zapomnienia, relaksu i odpoczynku.

My zaś dołożymy wszelkich starań, aby dni spędzone w DW JAŚ stały się dla Państwa tematem przyjemnych wspomnień oraz powodem, dla którego odwiedzicie nas Państwo ponownie.

 

Życzymy miłego pobytu i serdecznie zapraszamy! 🙂 

Chcesz zarezerwować pokój?

Zadzwoń:

lub zarezerwuj online

Do rezerwacji online nie dodajemy wszystkich dostępnych pokoi, jeżeli nie możesz znaleźć wolnego pokoju w naszym systemie – zadzwoń!

Wymagane pola *