DW Jaś – Szklarska Poręba

DW Jaś – Szklarska Poręba

Grupy dzieci i młodzieży

Oferta Sezonowa

GRUPY DZIECI I MŁODZIEŻY

Zielone szkoły, kolonie, wycieczki szkolne i inne zgrupowania.

Zapraszamy do Domu Wczasowego Jaś – wyjątkowego miejsca wypoczynku dla dzieci i młodzieży.

 

CENNIK 2023

 

  • 1 doba (nocleg) – 140 zł/osoba
  • 2-3 doby (noclegi) – 130 zł/osoba
  • 4 i więcej noclegów – 120 zł/osoba
  • w sezonie wakacyjnym (24.06-03.09.2023) +10 zł/os.

 

Cena zawiera nocleg z pościelą oraz wyżywienie HB (śniadanie szwedzki stół i dwudaniową obiadokolację z napojem)

W sezonie grzewczym +10 zł/osoba

Pobyt z 3 posiłkami: +25 zł/osoba

Dieta specjalistyczna +15 zł/os. dziennie (wegańska, bezglutenowa, bezlaktozowa, itp.)

Suchy prowiant – 2 duże kanapki (do wyboru: ser, wędlina, jajko), owoc, batonik, woda 0,5l  – 25 zł/os.

Na 15 płatnych uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (przy min. 20 PŁATNYCH uczestnikach wycieczki)

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

Podana cena nie dotyczy grup sportowych. Grupa sportowa +10 zł/os.

 

Dodatkowo:
  • Samo śniadanie 22 zł/osoba, obiad/obiadokolacja 30 zł/osoba, kolacja 25 zł/osoba
  • Ognisko z kiełbaskami + dodatki (chleb, musztarda, keczup, talerzyki i sztućce jednorazowe) – 20 zł/osoba (organizacja ośrodka)
  • Ognisko – 10 zł/osoba (organizacja własna grupy-opłata za drewno, trójnóg z rusztem i widelce rożnowe)

 

Dodatkowe zniżki i bonusy dla grupy:
  • Zniżka na bilety do Aquaparku Termalnego „TERMY CIEPLICKIE” – 10%
  • Zniżka na bilety do Huty Kryształu „Julia” – 15 %
  • Zniżka na bilety do Groty Solnej „Żupa” – 20%

 

WARUNKI POBYTOWE

Ośrodek dysponuje 90 miejscami noclegowymi w dwóch budynkach zlokalizowanych obok siebie: 52 miejsca + 32 miejsca + 6 miejsc w odległości 30 m między budynkami.

Wszystkie pokoje z łazienkami, na wyposażeniu:
Czajnik elektryczny, szklanki, Internet Wi-Fi. 
Pokoje 2,3 i 4 osobowe. Dostęp do lodówki.

 

WYŻYWIENIE

Ośrodek posiada kuchnię na miejscu i prowadzi całodzienne wyżywienie. Serwujemy domowe posiłki – tradycyjne polskie obiady. Uwzględniamy również życzenia osób na diecie lub wegetarian. Godziny wydawania posiłków zależą do Państwa, my dostosowujemy się do Państwa planów organizacyjnych. Śniadanie i kolacja dla grupy wydawane jest w formie szwedzkiego stołu (minimum 2 posiłki na ciepło do wyboru).Obiad/obiadokolacja to pełny dwudaniowy obiad tj. zupa i drugie danie (tradycyjne) + kompot. Istnieje możliwość zabierania suchego prowiantu w zamian za śniadanie/kolację.

Na terenie obiektu znajduje się również klimatyczny Bar „SKARBIEC WALOŃSKI” z napojami, chipsami, orzeszkami, itp, a na sali jadalnej podajemy własnoręcznie przygotowywaną, autorską pizzą z pieca, którą można zamówić z menu.

 

OŚRODEK

Do Państwa dyspozycji pozostaje duża sala z kominkiem wyposażona w sprzęt grający i oświetleniowy (możliwość organizowania dla dzieci dyskoteki oraz zajęć gimnastycznych, tanecznych, itp.) oraz TV 65″.
Na mniejszej sali zabaw także stół do tenisa stołowego oraz profesjonalne piłkarzyki (płatne: 10 gier (piłeczek) = 2 zł).

Na recepcji sprzedaż map, przewodników oraz ulotki o atrakcjach z całego regionu. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji o mieście/regionie. Ponadto bez dodatkowych opłat przygotujemy Państwu plan pobytu, pomożemy w organizacji wycieczek, tzn. weźmiemy na siebie takie sprawy organizacyjne jak wynajem przewodnika, zorganizowanie wycieczki po Szklarskiej Porębie, Kotlinie Jeleniogórskiej, lub zagranicznej (Praga, Skalne Miasto, Drezno, Aquapark Liberec i inne) własnym lub wynajętym autokarem.

Ośrodek dysponuje dużym terenem zielonym, co pozwala Państwu na zorganizowanie we własnym zakresie, lub przez nas, ogniska z pieczeniem kiełbasek, grilla, zabaw i gier. Na terenie obiektu znajduje się boisko do siatkówki i do piłki nożnej – piłki na wyposażeniu ośrodka. Karta kwalifikacyjna obiektu aktualizowana jest co pół roku. Parking pod ośrodkiem oświetlony, bezpłatny – również dla autokarów. Na wezwanie można skorzystać z usług busa dowożącego gości do wybranych miejsc.

 

OKOLICA I ATRAKCJE

W pobliżu ośrodka przebiegają łagodne szlaki, co pozwala na spacery po lesie i zwiedzanie takich miejsc jak Wodospad Szklarki (oddalony ok. 20 min spacerem), Złoty Widok, Chybotek, Muzeum V. Hoffmana, Zbójeckie Skały, Zakręt Śmierci, Gruba Lipa, Chata Walońska, Muzeum Ziemi i Minerałów, Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej, najstarsza kaplica w Szklarskiej Porębie z XVII w., dom pisarzy – braci Gerharda i Carla Hauptmannów (obecnie siedziba Muzeum Karkonoskiego), itp.

Obiekt położony jest w cichej okolicy Szklarskiej Poręby (Szklarska Poręba Dolna to najstarsza część miasta), przy nowo otwartym Szlaku Walońskim. Usytuowanie obiektu pozwala na wypoczynek i daje możliwość skorzystania z tutejszego klimatu, ale jednocześnie zapewnia prosty dojazd dla autokaru. Położenie poza ścisłym centrum miasta oraz ogrodzony teren doceniają szczególnie organizatorzy wyjazdów grupowych, ponieważ w pobliżu ośrodka nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony ruchu ulicznego, dzieci również nie wymykają się do miasta. Natomiast w niewielkiej odległości od Ośrodka (5 min spacerem) są sklepy ogólnospożywcze.

Najbliższe baseny kryte znajdują się ok. 15 min spacerem od ośrodka (jeden to kompleks basen + sauna parowa i fińska + bicze wodne, jacuzzi, zjeżdżalnia i brodzik dla maluchów oraz SPA – Hotel „Las”, drugi to basen pływacki – Centrum „KRUS” – 20 minut spacerem). W tej samej odległości jest również mikroklimatyczna jaskinia solna „Żupa”, gdzie nasi Goście posiadają 20% upustu na usługi (leczenie astmy, alergii, koloroterapia, itp.). W kilka minut spacerem można się również dostać do nowo powstałego, bezpłatnego miejskiego obiektu sportowego „Orlik”.

Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem, BUS – pod Ośrodkiem, PKP – ok. 15 min spacerem, Kościół – ok. 5 minut spacerem.

D.W. Jaś współpracuje z wieloma organizatorami gier i zabaw, które mogą uatrakcyjnić Państwa pobyt –  m.in.: spływy pontonowe, przejażdżki quadami, rowerami, kuligi, snow tubing, pokazy sztuki cyrkowej, pokazy iluzjonistyczne, gry terenowe, itp.

 

GWARANTUJEMY DOMOWE, SMACZNE I OBFITE POSIŁKI, PRZYJAZNY KLIMAT ORAZ OBSŁUGĘ, WYGODNE I PRZYTULNE POKOJE! 🙂