DW Jaś – Szklarska Poręba

DW Jaś – Szklarska Poręba

Kolonie letnie 2024

Oferta Sezonowa

KOLONIE LETNIE 2024

 

 

Zapraszamy do Gościńca JAŚ – wyjątkowego miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży 🙂

 

Cennik od 23.06.2024 do 01.09.2024 

 

140 zł/osoba – cena zawiera: nocleg, śniadanie szwedzki stół,

obiad z podwieczorkiem (deserem) i kolację  szwedzki stół.

Na 15 płatnych uczestników przyjmujemy 1 opiekuna gratis (grupa od min. 20 płatnych os.)

Suchy prowiant – 2 duże kanapki (do wyboru: ser, wędlina, jajko), owoc, batonik, woda 0,5l  – 25 zł/os.

Ognisko z kiełbaskami + dodatki (pieczywo, musztarda, keczup, talerzyki i sztućce jednorazowe) – 20 zł/osoba. 

Dieta specjalistyczna +20 zł/os. dziennie (wegańska, bezglutenowa, bezlaktozowa, itp.)

Dodatkowe posiłki – śniadanie 22 zł/os, obiad 30 zł/os, kolacja 25 zł/os.

Podana cena nie dotyczy grup sportowych. Grupa sportowa +10 zł/os.

PODANE CENY SĄ CENAMI BRUTTO. WYSTAWIAMY FAKTURY VAT.

 

WARUNKI POBYTOWE:

Ośrodek dysponuje 90 miejscami noclegowymi w dwóch obiektach w odległości 30 m od siebie (52+38 miejsc).

Każdy pokój z łazienką, czajnik elektryczny, szklanki, internet WI-FI, dostęp do lodówki.

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe.

 

WYŻYWIENIE:

Ośrodek posiada stołówkę na miejscu i prowadzi całodzienne wyżywienie. Serwujemy domowe posiłki – tradycyjne polskie obiady. Uwzględniamy również preferencje osób na diecie lub wegetarian. Godziny wydawania posiłków zależą od Państwa, my się przystosowujemy do planów organizacyjnych grupy.

Śniadanie i kolację dla grupy wydajemy w formie szwedzkiego stołu. Obiad/obiadokolacja to pełny dwudaniowy obiad tj. zupa i drugie danie (tradycyjne), kompot i deser/podwieczorek.

Istnieje możliwość przygotowania dla grupy suchego prowiantu na wyjazd zamiast np. kolacji.

 

OŚRODEK:

Do Państwa dyspozycji pozostaje duża sala z kominkiem wyposażona w sprzęt grający (możliwość organizowania dla dzieci dyskotek oraz zajęć gimnastycznych, tanecznych, językowych itp.) oraz stół do tenisa stołowego i piłkarzyki (płatne 2 zł za 10 gier). Na recepcji  ulotki, sprzedaż map, przewodników. Chętnie udzielimy wszelkich potrzebnych informacji o mieście/regionie. Ponadto bez dodatkowych opłat przygotujemy dla Państwa plan pobytu, pomożemy w organizacji wycieczek, weźmiemy na siebie takie sprawy organizacyjne jak wynajem przewodnika, zorganizowanie wycieczki po Szklarskiej Porębie, Kotlinie Jeleniogórskiej, lub zagranicznej własnym lub wynajętym autokarem.

Na terenie obiektu boisko do siatkówki i piłki nożnej (nieprofesjonalne), plac zabaw dla dzieci, dużo zieleni i miejsca do zorganizowania zajęć na świeżym powietrzu.

Ogrodzony i oświetlony, bezpłatny parking – również dla autokarów.

Na terenie obiektu znajduje się także klimatyczny Bar „Skarbiec Waloński” z napojami, a na sali jadalnej podajemy naszą autorską pizzą z pieca, którą można zamówić z menu po za posiłkami lub jako kolację.

 

OKOLICA:

W pobliżu obiektu przebiegają łagodne szlaki, co pozwala na spacery po lesie; zwiedzanie takich miejsc jak Wodospad Szklarki (oddalony ok. 20 min spacerem), platforma widokowa Złoty Widok, skała „Chybotek”, Muzeum V. Hoffmana, Zbójeckie Skały, Zakręt Śmierci, Lipa Sądowa (50 m od obiektu), Muzeum Ziemi i Minerałów JUNA, Muzeum Energetyki Jeleniogórskiej, najstarsza kaplica w Szklarskiej Porębie z XVII w, dom pisarzy – braci Gerharda i Carla Hauptmannów (obecnie siedziba Muzeum Karkonoskiego), itp.

Obiekt położony jest w cichej okolicy Szklarskiej Poręby (Szklarska Poręba Dolna to najstarsza część miasta), przy nowo otwartym Szlaku Walońskim. Usytuowanie obiektu pozwala na wypoczynek i daje możliwość skorzystania z tutejszego klimatu, ale jednocześnie zapewnia prosty dojazd dla autokaru.

Położenie poza ścisłym centrum miasta oraz ogrodzony teren doceniają szczególnie organizatorzy wyjazdów grupowych, ponieważ w pobliżu ośrodka nie ma bezpośredniego zagrożenia ze strony ruchu ulicznego, dzieci również nie wymykają się do miasta pod nieuwagę opiekunów. Z drugiej strony w niewielkiej odległości do ośrodka (ok. 5 min spacerem) jest sklep ogólnospożywczy.

Najbliższe baseny kryte znajdują się ok. 20 min spacerem od ośrodka (jeden to kompleks basen + sauna parowa i fińska + bicze wodne + jacuzzi + zjeżdżalnia i brodzik dla maluchów oraz SPA – hotel „Las”, drugi to tylko basen – Centrum „KRUS”). W tej samej odległości jest również mikroklimatyczna jaskinia solna „Żupa”, gdzie nasi Goście posiadają 20% upust na usługi (leczenie nerwic, astmy, alergii,, koloroterapia itp.).
Odległość od PKS – 2 przystanki 5 i 10 min spacerem, PKP ok. 15 min spacerem , Kościół – ok. 5 minut spacerem.

Boisko z programu „Blisko Boisko” z placem zabaw oraz miejski „Orlik” – ok. 10 min spacerem.

 

 

GWARANTUJEMY DOMOWE, SMACZNE I OBFITE POSIŁKI, PRZYJAZNY KLIMAT I OBSŁUGĘ ORAZ WYGODNE I PRZYTULNE POKOJE! 🙂